Namibia

Namibia

Výrobu obuvi jsme konzultovali s člověkem, který je v Africké Namibii jako doma. Obuv je velmi lehká a došlap je díky přírodnímu kaučuku měkký a tichý, což je nezbytné pro každého kdo se potřebuje pohybovat neslyšně. To vše na míru vašim chodidlům a s perfektním servisem.

Ilustrace Kůže funguje

Kůže z Afrického Kudu

Tuto kůži lze do jisté míry co do funkčnosti přirovnat k moderním materiálům s membránou - chrání proti vodě, ale zároveň dýchá. Tím, že kůže pochází ze zvířete, které se pohybuje svobodně na velkém území, má naproti běžně chovanému skotu mnoho oděrek a jiných "kazů", které však na této botě působí zajímavě a autenticky. Nemusíte se obávát, kůže pochází z tamní farmy, která svým podnikáním napomáhá chránit ohroženou divokou zvěř.

Ilustrace Noha jako v bavlnce

Noha jako v bavlnce

Nešijeme univerzální velikosti, kterým se musí Vaše noha podřídit. Právě naopak. Bota je ušita dle Vaší nohy. Žádné otlačené palce a sedřené paty. Ergonomická vložka zajistí správné tlakové rozložení chodidla, šetří Vaši klenbu a sníží riziko úrazu.

Ilustrace Lehčí pohyb

Lehká obuv, lehký krok

Tyto lovecké boty jsou velice lehoučké a konstruované, tak aby našlapování bylo lehké a tiché, jako když našlapuje kočka. Toto je dosaženo mimo jiné díky měkké přírodní kaučukové podrážce

Ilustrace Kvalitní servis

Kvalitní servis

Prodejem bot to u nás nekončí. Protože naše boty děláme fortelně, nějaký ten pátek Vám rozhodně vydrží. Výměna podešve či jiné opravy hravě zvládneme. Jsme Vám k dispozici po celou životnost Vaší boty.

Máte zájem o naše Namibie?

Zašlete nám nezávaznou objednávku. Budeme Vás kontaktovat.